Biz bu sitede size daha iyi hizmet edebilmek için Çezer kullanıyoruz. Lütfen daha geniş bilgi için: Gizlilik Poliçesi X
 
Ana Sayfa / Arkadaş Ara-Bul / Erkek Arkadaş Arıyorum


ANTALYA MEDYUM,antalyanın en iyi medyum hocaları 0551 193 0442 Abdullah Hoca herkese yardm ediyor

(Merkez, Antalya, Türkiye)
Seçilmiş Yap

Antalyadaki En iyi medyum 05511930442 Antalyadaki En iyi hoca Antalyanın medyumu Güvenilir medyum Antalya için En çok tavsiye edilen medyum ABDULLAH hoca iletişim: 05511930442 ÜNLÜ MEDYUM ABDULLAH HOCA HERKESE YARDIM EDİYOR 05511930442 ÇEKİNMEDEN 24 saat ARIYABİLİRSİNİZ. TÜM amaçlar için kişiye özel Muska ve Vefk hazırlama... -AŞK ACILARINIZ BİTSİN ARTIK, HIZLI VE KESİN ÇÖZÜM BULUN. -Ruhal sıkıntılarınız için özel seanslarım mevcuttur.. -Nazar etkisinin bertaraf edilmesi... Nazar tesir etmemesi için,, -Kısmet bağlılığı çözülür... -Aile içi huzurlursuzluklar - Eşler arası sorunlar, - Ayrılan eş, nişanlı, sevgililerin birleşmeleri... -Büyü ve sihrin bozulması, tespiti... KORUMA hazırlanması - CİN musallatından korunma ve tespiti - Aldatan eşi zinadan Men etme işlemi (erkeklik yada kadınlık bağlama işlemi ) - Soğutma yada ayırma işlemi, düşmanlarınızdan kurtulmak için etkili garantili tılsımlar. intikam tılsımı... -Tıbben mümkün olduğu halde çocuk sahibi olamayanlar -Eşler arasındaki cinsel soğukluk ve isteksizlikler -Kötü alışkanlıklardan kurtulmak için özel tılsımlar -TÜM SINAVLARI kazanmak için Mevki ve makamında yükselmek terfi almak için özel DUALAR,TILSIMLAR (ÜNİVERSİTE SINAVI,KPSS VE TÜM SINAVLARI KOLAY BİR ŞEKİLDE BAŞARI SAĞLAYARAK KAZANMAK İÇİN ÖNCEDEN BİZE BAŞVURMAK GEREKİR ) -Kekemelik,korku,sonradan FELÇ,ayak el tutulması için özel çözümler.. -Yıldızname bakılır... TÜRKİYENİN TÜM İLLERİ VE YURT DIŞI HİZMETİM MEVCUTTUR. çekinmeden 24 SAAT arayabilirsiniz. İLETİŞİM : 0551 193 0 44

Rapor Et İlan numarası: A62374 39 Görüntü

Bu kullanıcı ile, ticari nedenlerle, iletişime geçmek AÇIKTIR.

Bu kullanıcıya ulaş (İlan Sahibine Mesaj Gönder):
E-postanız: *

Mesaj: *


Güvenlik Kodu: *

Yukarıda gösterilen güvenlik kodunu, gördüğünüz şekilde aşağıdaki kutuya yazınız.


İP Adresiniz:54.198.103.13 (Lütfen dikkat, İP adresiniz güvenlik nedeni ile kaydedilmektedir ve göndereceğiniz mesaja eklenecektir.)Aşağıdakilerin hepsi doğru olmadıkça bu bölüme girmeniz uygun veya yasal değildir. Eğer aşağıdaki maddelerden birisi doğru değilse tarayıcınızın GERİ butonunu kullanarak bu bölümden çıkınız:
  1. 18 yaşında veya daha büyüğüm.
  2. Bu bölümün "büyüklere yönelik" meteryal taşıdığını biliyorum.
  3. Bu bölüme girmekle, bölümde gördüğüm Yasadışı veya ilancini. com kullanım kurallarına uymayan ilanları ilancini.com'a RAPOR ET özelliğini kullanarak 'UYARMA' görevimi kabul ediyorum.
  4. Bu bölüme girmekle 'Çocuk Pornosu' materyallerini en yakın güvenlik birimine rapor etme görevini kabul ediyorum.
  5. Bu dizindeki sayfaları görüntülemeye başladığım anda ilancini.com'un uğrayacağım kayıplardan hiç bir sorumluluk almayacağını kabul ediyorum.
Güvenli iletişim uyarıları:
  1. Yurtdışından telefon numarası veya para isteyen ilanlardan uzak durunuz.
  2. Her ne şekilde olursa olsun "kredi kartı bilgilerinizi kimseyle paylaşmayınız".
  3. Güvenliğiniz için lütfen kullanım kurallarını tam olarak okuyunuz.


Türkiye
Avusturalya
Azerbeycan
İran
Suriye
İsrail
Güney Kore
Irak
Japonya
Almanya
Hollanda
Belçika
Fransa
İtalya
Rusya
Suudi Arabistan
Bulgaristan
Amerika - ABD
Romanya
Kıbrıs-kktc
Çin
Macaristan
Yunanistan
Ermenistan
İngiltere
Avusturya
Kanada
Ukrayna
Copyright © 2014 - 2018 Seri İlanlar - ilanlar - ilan - İkinci El - Yazı İlanları- Bit Pazarı - Eskici. All Rights Reserved.
Kullanım Kuralları Gizlilik Poliçesi İLAN EKLE (Ücretsiz) İlanımı Bul İletişim