ilancini.com
online biz - siz - onlar
güncelleme: Aralık 05 2007 12:06

   Öncelikle size ilancini.com sitesinin ne olduğunu, nasıl çalıştığını açıklamak istiyoruz: ilancini.com'da eski ev eşyalarınızı, kullanmadığınız eşyaları, giysilerinizi, kitaplarınızı, büro malzemelerinizi, araçlarınızı, emlağınızı, arsanızı, motorunuzu, bisikletinizi, bilgisayarınızı, yapı malzemelerinizi ve diğer eşyaları satabilirsiniz. Sadece eski eşyalarınızı değil, yeni eşyalarınızıda satabilirsiniz hatta hediye etmek istiyorsanız bunları kolayca elden çıkarabilirsiniz (Örneğin: yeni bir şey aldınız ve eskisini ücretsiz vermek istiyorsunuz). "Unutmayın, sizin ihtiyacınız yok ama birilerinin mutlaka vardır."

   ilancini.com dünya bazında başlayan ve ülke bazına inerek, şehir bazında devam eden ve ilçe bazında sonlanan bir ilan pano sistemine sahiptir. Her şehir, ilçe kendine ait bir ilan panosuna sahiptir, yani bulunduğunuz yeri panoda ekranın sağ tarafındaki yer bölümünden bulmanız gerekmektedir. Bir defa bulunduğunuz yere giriş yaparsanız ve orada kalırsanız bizim  yerleştirdiğimiz bir çerez bundan sonra girişlerinizde sizi o panoya otomatik olarak götürecektir.

   Anlayacağınız biz heryerdeyiz ve size şehriniz bazında hizmeti ücretsiz yapıyoruz. Unutmayın burası yerel iletişim bazında çalışmaktadır ve size en kolay şekilde hizmet vermek üzere kurulmuştur.

 

Hakkımızda > Yardım >


Get Adobe Flash player

Bu sitedeki bütün ilanlar, kullanıcı kurallarına, genel ahlaka, veya yasal olmayan
nedenlerden dolayı, halkımız (kullanıcılarımız) tarafından oylanarak listelenmesi
engellenebilir
veya gösterimi durdurulabilir.
ilan postalama

iş ilanı postalama


sıkça sorulan sorular
 


yasal uyarılar - sahtekarlık ve.
 


genel yardım

 

 

 

 


Hala sorunuzmu var? yardım masamızı deneyin veya mesaj gönderin.

Copyright © 2006 - 2007 alininlistesi.org - ilancini.com - İlanlar - ilanlar - Seri İlanlar - Yazı İlanları. All Rights Reserved | Kullanım Kuralları | Gizlilik Poliçesi