Biz bu sitede size daha iyi hizmet edebilmek için Çezer kullanıyoruz. Lütfen daha geniş bilgi için: Gizlilik Poliçesi X
 
Ana Sayfa / Türkiye /
Gizlilik Poliçesi | Kullanıcı Kuralları | ilancini.com Forum Sayfaları

TÜRKÇE - Gizlilik Poliçesi

ilancini.com bu gizlilik poliçesini oluşturarak size verdiğiniz bilgilerin nasıl saklandığını, kullanıldığını, ve paylaşıldığını anlatacaktır. Eğer gizlilik poliçesinde önemli bir değişiklik yaparsak bunu sitede postalak yolu ile size bildirme yoluna gideriz.

1. Sizin gizliliğinizi koruma
Hiç bir şekilde bilgileriniz üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.
Hiç bir şekilde size ticari ve pazarlama materyali içeren postalar gönderilmeyecektir.
Hiç bir şekilde e-posta spami yapılmayacaktır.
Hesap bilgileri şifre korumalıdır. Lütfen şifrenizi güvenli bir yerde saklayınız.
Forum hesabı eğer beni hatırla seçeneğiniz kullanmadıysanız tarayıcınızı kapattığınız anda çıkış yapmaya ayarlıdır.
Forum hesabı eğer beni hatırla seçeneğini kullandıysanız mutlaka çıkış linkine tıklamak zorundasınız (güvenli çıkış yapmak için)
ilancini.com hiç bir şekilde 13 yaşından küçüklerden bilgi toplamaz. Eğer ilancini.com bir iletinin 13 yaşın altında birisi tarafından postalandığını fark ederse bu ilan/ileti/etkinlik/resim hemen silinir.
ilancini.com veya ilan / resim / etkinlik postalayan kullanicılar üçüncü şahıslara ait web sitesi linki postalayabilirler, ki bu siteler kendine özgü gizlilik poliçesine sahiptirler, veya bizim hiç bir bağlantımız ve yetkimiz dışında olan siteler olabilir, bu üçüncü şahıs sitelerinin gizlilik poliçerini okumak zorundasınız biz bu linkleri izlemeniz ve o siteler girmenizden hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmediğimizi peşinen belirtiyoruz.

2. Bilgi Toplama
Bazan e-posta adresinizi toplayabiliriz, size bilgi göndermek ve güncellemeleri duyurmak için, veya hesabınızı etkinleştirmek için, veya ilanlara veya etkinliklere verilen cevapları ve istekleri size iletmek için.
Ödenmiş kariyer ilanları için, iletişim bilgilerini saklamak zorundayız, bunlar isim, telefon numarası, faks numarsı ve ödeme adresi gibi.
ilancini.com kredi kartı bilgilerini kesinlikle saklamaz ve yönlendirmez. PAYPAL kullandığımız için bütün bilgileri paypal ve kendi aranızda halledeceksinizdir.
Eğer inceleme, öneri, ilan, etkinlik, resim postalamışsanız bu demektirki iletişim bilgilerinizi saklamamızı istiyorsunuz ve saklanır.
Bize direk olarak başvuru yapanların iletişim bilgileride saklanır.
Lütfen önemli bilgilerinizi ilancini.com da veya forum bölümünde kesinlikle postalamayınız veya göstermeyiniz.
Web kayıt belgemiz sadece standart bilgileri toplar ve bu bilgilere postalayanın IP adresini ve postalama tarihini ekler. Bu bize birçok konuda yardımcı olan bir kayıt belgesidir.

3. Data ve saklama
Bütün ilanlar ve forum iletileri veri tabanında saklanır, sildikten sonra bile biryerlerde arşivlenir.
Web kayıt belgesi her zaman saklanır.
İş ilanı postalayanlar kendi iş ilanlarını düzeltmek ve silmek için e-posta adreslerinden bu sayfaya ulabilir ve gerekli düzeltmeleri yapabilirler.
Bilgilerinizi saklamak için elimizden gelen en iyi güvenlik sistemini kursak bile, size bu konuda garanti veremeyiz.

4. Arama motorlarının ve diğer sitelerin ilancini.com arşivlemesi ve göstermesi
ilancini.com'ın arama motorları ve diğer sitelerle ortaklığı yoktur buna archive.org, google.com arrama.com arama.com, yahoo.com, groups.yahoo.com da dahildir.

5. ilancini.com ne zaman bilgi açıklar veya bilgi verir
Yasaların istediği herşeyi ilancini.com anında vermek zorundadır, bu kullanıcı bilgileri olabilir, web log (web kayıt belgesi) obilir veya daha değişik bilgiler. Bu nedenle lütfen bağlayıcı bilgileri kesinlikle yollamayınız veya yasa dışına çıkmayınız. Lütfen ilancini.com sitesinin kullanıcı kurallarını tam olarak okuyarak anlamaya ve uygulamaya çalışın, çünkü yasa dışı bir olay olduğunda sorumlu olarak sizi göstermek zorundayız ve bütün kayıtlarınızı yasa yürütücülere aktaracağımızı bilmenizi isteriz.

6. Uluslararası kullanıcılar
Bu poliçeye göre uluslararası kullanıcı olsanız bile bu poliçeye uymak zorundasınız. İlan, etkinlik veya forum iletisi postalamakla bu hakkı bize verdiğinizi unutmayınız.

7.Öneri
Bu belge hakkındaki önerileriniz her zaman duymak isteriz

________________
________________

IN ENGLISH - Privacy Policy

Privacy Policy terms of use | feedback forum

ilancini has established this privacy policy to explain to you how your information is protected, collected and used, which may be updated by ilancini from time to time. ilancini will provide notice of materially significant changes to this privacy policy by posting notice on the ilancini site.

1. Protecting your privacy
We don't share your information with third parties for marketing purposes.
We don't send you unsolicited communications for marketing purposes.
We offer email anonymization & relay, to reduce 3rd party harvesting & spam.
Account information is password-protected. Keep your password safe.
Forums use basic webserver authentication. Close your browser to log out.
ilancini does not knowingly collect any information from persons under the age of 13. If ilancini learns that a posting is by a person under the age of 13, ilancini will remove that post.
ilancini, or people who post on ilancini, may provide links to third party websites, which may have different privacy practices. We are not responsible for, nor have any control over, the privacy policies of those third party websites, and encourage all users to read the privacy policies of each and every website visited.
2. Data we collect
We sometimes collect your email address, for purposes such as sending self-publishing and confirmation emails, authenticating user accounts, providing subscription email services, registering for forums, etc.
For paid job postings, we collect contact information, such as name(s), phone/fax number(s), and address for billing purposes.
ilancini does not store credit card information. Credit card transactions are transmitted to a financial gateway, and we endeavor to protect the security of your payment information during transmission by using Secure Sockets Layer (SSL) technology.
We may collect personal information if you provide it in feedback or comments, post it on our classifieds or interactive forums, or if you contact us directly. Please do not post any personal information on ilancini's forums or classifieds that you expect to keep private.
Our web logs collect standard web log entries for each page served, including your IP address, page URL, and timestamp. Web logs help us to diagnose problems with our server, to administer the ilancini site, and to otherwise provide our service to you.
3. Data we store
All classified and forum postings are stored in our database, even after "deletion," and may be archived elsewhere.
Our web logs and other records are stored indefinitely.
Registered job posters can access and update their account information through the account homepage.
Although we make good faith efforts to store the information in a secure operating environment that is not available to the public, we cannot guarantee complete security.
4. Archiving and display of ilancini postings by search engines and other sites
Search engines and other sites not affiliated with ilancini - including archive.org, google.com, and groups.yahoo.com - archive or otherwise make available ilancini postings, including resumes
5. Circumstances in which ilancini may release information
ilancini may disclose information about its users if required to do so by law or in the good faith belief that such disclosure is reasonably necessary to respond to subpoenas, court orders, or other legal process.
ilancini may also disclose information about its users to law enforcement officers or others, in the good faith belief that such disclosure is reasonably necessary to: enforce our Terms of Use; respond to claims that any posting or other content violates the rights of third-parties; or protect the rights, property, or personal safety of ilancini, its users or the general public.
6. International Users
By visiting our web site and providing us with data, you acknowledge and agree that due to the international dimension of ilancini we may use the data collected in the course of our relationship for the purposes identified in this policy or in our other communications with you, including the transmission of information outside your resident jurisdiction. In addition, please understand that such data may be stored on servers located in the United States. By providing us with your data, you consent to the transfer of such data.

7. Feedback
We welcome your feedback on this document in our feedback forum.

ilancini.com Türkiye'nin bedava ilan sitesi...

Gizlilik Poliçesi | ilancini.com | Kullanıcı Kuralları | ilancini.com Forum Sayfaları

Türkiye
Adana
Adıyaman
Afyon
Ağrı
Amasya
Ankara
Antalya
Artvin
Aydın
Balıkesir
Bilecik
Bingöl
Bitlis
Bolu
Burdur
Bursa
Çanakkale
Çankırı
Çorum
Denizli
Diyarbakır
Edirne
Elazığ
Erzincan
Erzurum
EskiÅŸehir
Gaziantep
Giresun
Gümüşhane
Hakkari
Hatay
Isparta
İçel
Ä°stanbul
Ä°zmir
KahramanmaraÅŸ
Kars
Kayseri
Kastamonu
Kırklareli
Kırşehir
Kocaeli
Konya
Kütahya
Malatya
Manisa
Mardin
MuÄŸla
MuÅŸ
NevÅŸehir
NiÄŸde
Ordu
Rize
Sakarya
Samsun
Siirt
Sinop
Sivas
TekirdaÄŸ
Tokat
Trabzon
Tunceli
Şanlıurfa
UÅŸak
Van
Yozgat
Zonguldak
Aksaray
Bayburt
Karaman
Kırıkkale
Batman
Şırnak
Bartın
Ardahan
Iğdır
Yalova
Karabük
Kilis
Osmaniye
Düzce
Tüm Türkiye
Avusturalya
Azerbeycan
Ä°ran
Suriye
Ä°srail
Güney Kore
Irak
Japonya
Almanya
Hollanda
Belçika
Fransa
Ä°talya
Rusya
Suudi Arabistan
Bulgaristan
Amerika - ABD
Romanya
Kıbrıs-kktc
Çin
Macaristan
Yunanistan
Ermenistan
Ä°ngiltere
Avusturya
Kanada
Ukrayna
Copyright © 2014 - 2024 Seri İlanlar - ilanlar - ilan - İkinci El - Yazı İlanları- Bit Pazarı - Eskici. All Rights Reserved.
Kullanım Kuralları Gizlilik Poliçesi İLAN EKLE (Ücretsiz) İlanımı Bul İletişim